Dom Kościelisko

Kościelisko, małopolskie

  • 1 949 000 zł
  • 250 m²
  • 7 796 zł/m²

Zdjęcie

Zofia Rabiańska

Skontaktuj się

Dom Kościelisko

Kościelisko, małopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 949 000 zł

250 m²

7 796 zł/m²

Dom Kościelisko

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 949 000 zł 250 m² 7 796 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
613 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2023

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

613 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2023

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 949 000 zł (7 796 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 250 m², 6 pokoi (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2023
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak
  • Działka: 613 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja
  •   opomiarowanie ciepła
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Powierzchnia gruntu : 613 m2

Powierzchnia użytkowa : ok. 240 m2

Powierzchnia całkowita: 280 m2

Cena: 1 949 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o powierzchni ok 240 m2 powierzchni użytkowej.

Dom w stanie surowym zamkniętym.

Idealna inwestycja dla osób szukających swojego miejsca na stałe z opcją prowadzenia najmu krótkoterminowego. (...)

Agent

Zofia Rabiańska

509 353...

509 353 184

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 353...

509 353 184

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy