dowolna

Kawalerki Kościelisko - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mikrokawalerka umeblowana Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

429 000 zł19,58 m² 21 910,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zainwestuj I zarabiaj na apartamencie W górach! Mam przyjemność zaoferować wspaniały apartament w doskonałej lokalizacji - tuż u podnóża Doliny Kościeliskiej. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Kierpcówka

Kościelisko,małopolskie

650 000 zł32 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokalizacja: kierpcówka 11. Budynek usytuowany na wysokości ponad 1000m n.p.m. na dużej działce o powierzchni 4000 m2, z wieloma dostępnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

599 000 zł29,60 m² 20 236,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. Apartament jest sprzedawany z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł45,80 m² 12 772,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej malowniczych i cenionych części Kościeliska. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł31,54 m² 30 120,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament o pow. 31,54 m2 w prestiżowym kompleksie z miejscem w garażu podziemnym. Połączenie wysokiej jakości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł26 m² 15 961,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulna kawalerka położona przy ul. Nędzy-Kubińca w jednej z najbardziej malowniczych części Kościeliska, z szybkim dojazdem do Zakopanego. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mikrokawalerka z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

932 992 zł24,39 m² 38 253,05 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowych apartamentów w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej na malowniczym południowo-wschodnim zboczu Kościeliska.

Szczegóły ogłoszenia

845 700 zł36,77 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję luksusowych apartamentów inwestycyjnych w Kościelisku. Cena netto +23% vat. Możliwości odzyskania podatku vat. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

744 559 zł27 m² 27 576,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 650.00 zł; Budynek: apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: dwa balkony; W pobliżu: restauracje, sklepy, tereny rekreacyjne;.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

992 000 zł46,14 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł21,17 m² 22 668,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł23,62 m² 21 164,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż apartament usytuowany w malowniczej miejscowości Kościelisko, przy ul. Strzelców Podhalańskich 42. Rynek wtórny, budynek oddany do użytku w 2013 roku. Ten niezamieszkany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

990 640 zł35,30 m² 28 063,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kościelisko. Inwestycja łączy luksus, przemyślane i ekologiczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 295 840 zł46 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 46,28 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 205 244 zł46 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 45,61 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

990 640 zł35 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 35,38 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

610 000 zł27 m² 22 426,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Salamandra

Kościelisko,małopolskie

425 000 zł25 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 25m2 Kościelisko | widok na Tatry | miejsce postojowe + duża piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,2 m , zlokalizowane w Kościelisku przy ul. Salamandra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rysulówka

Kościelisko,małopolskie

407 113 zł21 m² 19 024 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rysulówka

Kościelisko,małopolskie

610 000 zł27 m² 22 426,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czajki

Kościelisko,małopolskie

580 000 zł28 m² 20 953,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje apartament klasy premium w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

654 750 zł24 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych apartamentów, zlokalizowanych w malowniczej dolinie Kościeliska (chotarz Bór), z widokiem na panoramę Tatr od Gubałówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

406 000 zł21 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 21m2 z Pięknym widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: w otoczeniu domów restauracji i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów zielonych na relax.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rysulówka

Kościelisko,małopolskie

690 000 zł40 m² 17 468,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Studio z widokiem na Giewont! Kościelisko Powierzchnia: 39,5 m2 Cena: 690 000 pln lokalizacja: kościelisko, 5 km od Zakopanego Budynek położony w spokojnej części Kościeliska, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rysulówka

Kościelisko,małopolskie

720 000 zł40 m² 18 227,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Studio z widokiem na Giewont! Kościelisko Powierzchnia: 39,5 m2 Cena: 720 000 pln lokalizacja: kościelisko, 5 km od Zakopanego Budynek położony w spokojnej części Kościeliska, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 226 420 zł46 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Luksusowy Apartament z Widokiem na Tatry w Inwestycji Taternik Lokalizacja: kościelisko, w pobliżu Zakopanego Twoje Miejsce w Sercu Tatr: wyobraź sobie weekendy spędzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

623 076 zł23 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Podhalańskich

Kościelisko,małopolskie

435 000 zł27 m² 15 829,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Okazja .! Bardzo ładny , urządzony z gustem lokal, bezpośrednio po remoncie. Ogrzewanie elektryczne , podłogowe, na podczerwień, dzięki czemu bardzo oszczędne. Lokal w Ksiedze Wieczystej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Strzelców Podhalańskich

Kościelisko,małopolskie

374 000 zł24 m² 15 901,40 zł/m²