dowolna

Mieszkania w górach Kościelisko - Oferty mieszkań z widokiem na góry

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mikrokawalerka z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

932 992 zł24,39 m² 38 253,05 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowych apartamentów w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej na malowniczym południowo-wschodnim zboczu Kościeliska.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł91,40 m² 19 146,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament w widokiem na Giewont! Przedmiotem sprzedaży jest przestronny apartament położony w drewnianej willi z 2007 roku w Kościelisku, u podnóża majestatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

712 800 zł29,70 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego Poznaj inwestycję przy ul. Sobiczkowej kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na Tatry, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,15 m² 15 321,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękny, w pełni umeblowany i wyposażony apartament o łącznej powierzchni 52 m , położony w samym sercu Kościeliska. Z balkonu rozpościera się zachwycający.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z kominkiem

Kościelisko,małopolskie

1 600 000 zł55 m² 28 070 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Victoria Estate prezentuje apartament w stylu górskim w Zakopanem. Apartament położny w najbardziej malowniczej części Kościeliska, zaledwie kilka minut do centrum Zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpielówka

Kościelisko,małopolskie

799 000 zł59 m² 13 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Kościelisku - do własnej aranżacji lokalizacja Zakopane i Kościelisko stanowią wyjątkowe miejsce, powszechnie określane mianem stolicy Tatr, czy zimowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kościelisko,małopolskie

969 000 zł50 m² 19 477,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowy w pełni wyposażony apartament w cichej i spokojnej części Kościeliska. Lokalizacja Kościelisko to miejscowość położona w okolicach Zakopanego która zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kościelisko,małopolskie

1 548 796 zł65 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie małopolski I śląska biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie apartamenty w kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

670 450 zł30 m² 22 574,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego budynek W kwietniu 2026 odebrany przez pinb ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

2 500 000 zł74 m² 33 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Willa Prędówka to kameralna, ale prestiżowa inwestycja w Kościelisku, zaprojektowana tak, aby w pełni oddać klimat Podhala, a jednocześnie zapewnić mieszkańcom standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kościelisko,małopolskie

1 548 796 zł65 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kościelisko,małopolskie

720 000 zł59 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej części Kościeliska. Lokalizacja Kościelisko to przepiękna podhalańska wieś, która graniczy z Zakopanem oraz Tatrzańskim Parkiem Narodowym, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard

Kościelisko,małopolskie

627 300 zł23 m² 27 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce pod inwestycję pod kątem najmu krótkoterminowego, a także do własnych celów wypoczynkowych. W skład lokalu o pow. 26, 13 m2 wchodzą: - łazienka - przedsionek - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kościelisko,małopolskie

475 000 zł27 m² 17 285,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! Dwupokojowy apartament w sąsiedztwie Doliny Kościeliska. Lokalizacja Kościelisko to miejscowość położona w okolicach Zakopanego która zachwyca swoim urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kościelisko,małopolskie

1 458 176 zł62 m² 23 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kościelisko,małopolskie

1 458 176 zł62 m² 23 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard

Kościelisko,małopolskie

627 300 zł23 m² 27 072 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce pod inwestycję pod kątem najmu krótkoterminowego, a także do własnych celów wypoczynkowych. W skład lokalu o pow. 26, 16 m2 wchodzą: - łazienka - przedsionek - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

711 360 zł27 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Apartament W kościelisku Z widokiem na tatry | 27,36 m | balkon Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony w malowniczym Kościelisku jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

1 295 000 zł55 m² 23 545,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na Tatry, zlokalizowany w zielonej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

845 700 zł37 m² 22 999,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chotarz Bór

Kościelisko,małopolskie

555 000 zł23 m² 23 994,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal na sprzedaż z widokiem na góry i strefą spa Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. Powierzchnia lokalu 23,13 m + balkon 5,31 m . Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

799 000 zł55 m² 14 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Stylowy apartament W kościelisku Z widokiem na tatry Na sprzedaż przytulny apartament położony w Kościelisku z którego roztacza się piękny widok na Tatry Zachodnie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpielówka

Kościelisko,małopolskie

860 000 zł60 m² 14 378,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie (pow. 59,26m2 wraz z piwnicą) w Kościelisku z widokiem na góry. Mieszkanie jest usytuowane w doskonałej lokalizacji - 4 km od centrum Zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 548 795 zł65 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i opłat prowizyjnych! Pod samiuśkimi Tatrami, w sercu Kościeliska, rośnie miejsce, co ma duszę, widok i porządny potencjał na zysk. To propozycja dla tych, co chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

775 000 zł34 m² 23 065,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami oferuje do sprzedaży lokale mieszkalne i niemieszkalny ( usługowy) jdwu i trzy pokojowe z łazienka i balkonem znajdujący się w Kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

515 215 zł28 m² 18 532,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami oferuje do sprzedaży lokal mieszkalne i niemieszkalny ( usługowy) jednopokojowy lub 2 pokojowe oraz większe z łazienka i balkonem znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rysulówka

Kościelisko,małopolskie

386 320 zł22 m² 17 560 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

683 100 zł30 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 711 180 zł57 m² 29 989,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokali inwestycyjnych w sercu Tatr - Kościelisku. (W naszej ofercie znajdują się lokale od 24 m2 do 74m2) Nowoczesne, prestiżowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rysulówka

Kościelisko,małopolskie

690 000 zł40 m² 17 468,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Studio z widokiem na Giewont! Kościelisko Powierzchnia: 39,5 m2 Cena: 690 000 pln lokalizacja: kościelisko, 5 km od Zakopanego Budynek położony w spokojnej części Kościeliska, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 43,08 m w Kościelisku z zachwycającym widokiem na Tatry. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowa lokalizacji, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jasny z widokiem na góry 2-pokojowy apartament W kościelisku - premium Powierzchnia: 44,78 m Rok budowy: 2008 Basen i sauna w budynku Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rysulówka

Kościelisko,małopolskie

720 000 zł40 m² 18 227,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Studio z widokiem na Giewont! Kościelisko Powierzchnia: 39,5 m2 Cena: 720 000 pln lokalizacja: kościelisko, 5 km od Zakopanego Budynek położony w spokojnej części Kościeliska, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

1 091 340 zł46 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 226 420 zł46 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Luksusowy Apartament z Widokiem na Tatry w Inwestycji Taternik Lokalizacja: kościelisko, w pobliżu Zakopanego Twoje Miejsce w Sercu Tatr: wyobraź sobie weekendy spędzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

623 076 zł23 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Podhalańskich

Kościelisko,małopolskie

435 000 zł27 m² 15 829,70 zł/m²

 

Piętro:2/3