dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Kościelisko - Oferty sprzedaży

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament dwupoziomowy, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

984 400 zł42,80 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 42,80m (+7m ) w nowym apartamentowcu, wybudowanym w 2025 roku. Budynek W kwietniu 2026 odebrany przez pinb Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 136 658 zł62,04 m² 34 440,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal dwupoziomowy położony w budynku I "ornak" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma projektowaną powierzchnię ok. 62,04 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 317 773 zł49,60 m² 26 568 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal (usługowy) położony w budynku K "jarząbczy Wierch" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma projektowaną powierzchnię ok. 49,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 625 zł64,93 m² 30 504 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal dwupoziomowy położony w budynku I "ornak" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma projektowaną powierzchnię ok. 64,93 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

845 000 zł36,77 m² 22 980,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na Tatry, zlokalizowany w zielonej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

1 295 000 zł55,12 m² 23 494,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego budynek W kwietniu 2026 roku odebrany przez pinb ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

788 000 zł28,79 m² 27 370,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego budynek odebrany W kwietniu 2026 przez pinb 20 min piechotą do nowo budowanych term w rejonie Hotelu Kasprowy ul. Sobiczkowa 26a.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

1 295 000 zł55,12 m² 23 494,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł42,13 m² 23 498,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego budynek W kwietniu 2026 odebrany przez pinb ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

918 600 zł45,93 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament z rynku pierwotnego w kameralnym kompleksie położonym w spokojnej, zielonej części Kościeliska, z widokiem na Tatry i Giewont. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Kierpcówka

Kościelisko,małopolskie

699 000 zł31,80 m² 21 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bardzo wygodne mieszkanie w kameralnej części Kościeliska. W budynku z dwoma klatkami schodowymi. W każdej klatce znajdują się po 4 mieszkania. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

845 700 zł36,77 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję luksusowych apartamentów inwestycyjnych w Kościelisku. Cena netto +23% vat. Możliwości odzyskania podatku vat. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

992 000 zł46,14 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 560 zł35,48 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest piekny 2-pokojowy apartament wakacyjny z przynależnym tarasem. Nieruchomość o powierzchni 35 m2 cechuje duże przeszklenia oraz niezagrożony widok na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

990 640 zł35,30 m² 28 063,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kościelisko. Inwestycja łączy luksus, przemyślane i ekologiczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Salamandra

Kościelisko,małopolskie

1 548 796 zł65,35 m² 23 700,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie małopolski I śląska biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie apartamenty w kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Salamandra

Kościelisko,małopolskie

1 458 176 zł61,94 m² 23 541,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

2 304 524 zł87,20 m² 26 428,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kościelisko. Inwestycja łączy luksus, przemyślane i ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Kościelisko,małopolskie

1 426 920 zł62,04 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż widokowy Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. W skład apartamentu o powierzchni 62,04.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mikrokawalerka z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

932 992 zł24,39 m² 38 253,05 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowych apartamentów w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej na malowniczym południowo-wschodnim zboczu Kościeliska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Kościelisko,małopolskie

1 016 800 zł49,60 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. W skład apartamentu o powierzchni 49,60 m wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

712 800 zł29,70 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego Poznaj inwestycję przy ul. Sobiczkowej kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na Tatry, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 965 756 zł74 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 74,39 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 295 840 zł46 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 46,28 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 205 244 zł46 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 45,61 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 822 532 zł69 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 68,97 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

871 000 zł38 m² 23 042,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

2 304 524 zł87 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 87,21 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

990 640 zł35 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 35,38 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 153 980 zł44 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 43,67 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

640 000 zł28 m² 23 104,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

610 000 zł27 m² 22 426,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

386 320 zł22 m² 17 560 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Lokal uzytkowy ( plus 23% vat) Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Salamandra

Kościelisko,małopolskie

1 458 176 zł62 m² 23 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026