dowolna

Mieszkania z prawem własności Kościelisko - Lista ofert

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 180 000 zł49 m² 24 081,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament w Kościelisku Lokal o pow. ok. 48,58 m 2 z widokiem na Tatry. Znakomita inwestycja! Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Kościelisko,małopolskie

1 426 920 zł62,04 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż widokowy Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. W skład apartamentu o powierzchni 62,04.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł55,85 m² 13 607,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament W kościelisku - przy dolinie kościeliskiej | 2 sypialnie | dwa balkony | idealny pod inwestycję Zatrzymaj się na chwilę. Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Kościelisko,małopolskie

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowy apartament Z widokiem na giewont - kościelisko atrakcyjna cena świetna lokalizacja | garaż podziemny | gotowy do zamieszkania lub wynajmu I 3 od krupówek Zobacz Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament dwupoziomowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 625 000 zł91 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kościelisko, pow. tatrzański do sprzedaży luksusowy, kompletnie umeblowany i wyposażony apartament o całkowitej powierzchni użytkowej 87,24 m2 , położony w kompleksie Biathlon Park-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

2 304 524 zł87,21 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 87,21 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy dwupoziomowy apartament o pow. 40 m2 z balkonem. Nieruchomość położona jest w ekskluzywnym kompleksie z dostępem do strefy spa&wellness, restauracji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 295 840 zł46,28 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 46,28 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Kościelisko,małopolskie

1 016 800 zł49,60 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. W skład apartamentu o powierzchni 49,60 m wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

990 640 zł35,38 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 35,38 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

940 000 zł60,03 m² 15 658,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gotowy apartament inwestycyjny z widokiem na Tatry, garażem i udokumentowanym najmem. Biuro Perfect Nieruchomości prezentuje na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 153 980 zł43,67 m² 26 425,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 43,67 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł78,80 m² 17 753,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronny apartament o pow. 78,8 m2 z kominkiem, zlokalizowany wśród zapierających dech widoków górskiego krajobrazu, w sąsiedztwie wejścia do Doliny Kościeliskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 560 zł35,48 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest piekny 2-pokojowy apartament wakacyjny z przynależnym tarasem. Nieruchomość o powierzchni 35 m2 cechuje duże przeszklenia oraz niezagrożony widok na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

990 640 zł35,30 m² 28 063,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kościelisko. Inwestycja łączy luksus, przemyślane i ekologiczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Kościelisko,małopolskie

995 000 zł53,64 m² 18 549,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy Apartament z Widokiem na Giewont w Kościelisku Oferujemy na sprzedaż lub na wynajem długoterminowy przestronny, dwupoziomowy apartament z widokiem na Giewont, usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł75 m² 22 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż | apartament 3-sypialniany z tarasem - gotowy do zamieszkania lub wynajmu| Przedstawiamy bardzo ciekawą inwestycję, apartament w domu - dwu lokalowych - Komfortowy, całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

790 000 zł25,40 m² 31 102,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal usługowy z funkcją turystyczną - Kościelisko, 1,5 km od Polany Szymoszkowej Na wyłączność biura Chata pod Tatrami, prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł60 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentuję uroczy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na majestatyczny masyw górski z Giewontem i Kasprowym Wierchem. Apartament usytuowany w prestiżowy obiekcie ".

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpielówka

Kościelisko,małopolskie

770 000 zł56,90 m² 13 532,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kościelisko | 52,98 m użytkowej + piwnica 3,92 m2 | 3 pokoje | podwyższony parter | gotowe do wejścia Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,40 m² 20 026,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 76 m , położone w malowniczej miejscowości Kościelisko, na skrzyżowaniu ulic Salamandra i Nędzy Kubińca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł44,80 m² 19 196,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż apartament W kościelisku Z widokiem na tatry - idealna inwestycja pod wynajem Lokalizacja: kościelisko, woj. małopolskie - 6,5 km do Krupówek Powierzchnia : 44,8 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

950 000 zł45,43 m² 20 911,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament z panoramicznym widokiem na Tatry | Kościelisko, ul. Królewska | balkon | garaż | gotowy najem Tatry nie są tu widokiem - są częścią codzienności. Ten apartament w Kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł60 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w jednej z najbardziej prestiżowych i widokowych lokalizacji Zakopanego - Polanie Pająkówka na.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł22,75 m² 35 164,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Zakopanego - na Polanie Pająkówka, na zboczu Gubałówki.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Staszelówka

Kościelisko,małopolskie

1 830 000 zł115 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży umeblowany i wyposażony, apartament znajdujący się w połowie bliźniaka, o powierzchni 93,24 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54,90 m² 17 304,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kościelisko, ul. Salamandra 3/4 - 54,9 M | balkon widokowy | piwnica | miejsce postojowe ogólnodostępne Są miejsca, które nie potrzebują przesadnych opisów - wystarczy światło, widok.