dowolna

Mieszkania z aneksem Kościelisko - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Strzelców Podhalańskich

Kościelisko,małopolskie

369 000 zł24 m² 15 123 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Lokal położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Z okna widok na trasy narciarstwa biegowego. 15 minut do wejścia do Doliny Kościeliskiej. Lokal wynajmowany jest jako wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 529 190 zł65 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj Nową Tradycję Górskiego Wypoczynku Apartamenty Novi Mocarni Zapraszamy do świata Novi Mocarni miejsca, gdzie innowacja współgra z duszą tradycji, a luksus spotyka się z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 437 008 zł62 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 437 008 zł62 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 529 190 zł65 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sywarne

Kościelisko,małopolskie

621 180 zł26 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Emmerson poleca: nowa inwestycja w kościelisku/zakopanem, która pozwoli cieszyć się pięknym widokiem na Tatry, giewont i na inne okoliczne atrakcje. To miejsce magiczne, gdzie natura zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kościelisko,małopolskie

1 277 777 zł62 m² 20 576,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z widokiem na Tatry, kościelisko, karpielówka boczna To kameralny obiekt liczący 4 2-poziomowe mieszkania. Możliwość podziału każdego z mieszkań na 2 mniejsze. Przestronny, 2-poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

1 050 000 zł51 m² 20 710,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartamentowiec Butorowy Residence - to jeden z najciekawszych architektonicznie budynków w Zakopanym i Kościelisku, łączący akcenty góralskiego stylu z nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Podhalańskich

Kościelisko,małopolskie

599 000 zł37 m² 16 145,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładny, słoneczny apartament. Przeszklony,przytulny, dwa balkony, widok na Giewont. Z okna widok na trasy narciarstwa biegowego oraz łąki i pola. Cisza i spokój. Lokal wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kościelisko,małopolskie

480 000 zł49 m² 9 832,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament na poddaszu składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, zamykanej sypialni i dodatkowo antresoli z możliwością spania przynajmniej dla dwóch osób. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

1 529 000 zł66 m² 23 343,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup jedną inwestycję - zarabiaj potrójnie! Oferujemy piękny apartament z tarasami, składający się z 2-ch kondygnacji w 2-lokalowej inwestycji górskiej w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 113 775 zł37 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż usytuowany w kameralnej inwestycji Tatry Residence z widokiem na panoramę Tatr oraz w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mocarni

Kościelisko,małopolskie

1 470 585 zł62 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż apartament położony w miejscowości Kościelisko. Oferowana nieruchomość ma możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb - możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajki

Kościelisko,małopolskie

830 000 zł44 m² 18 786,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulny dwupokojowy Apartament na granicy Zakopanego z Kościeliskiem lokalizacja Kościelisko to miejscowość granicząca z Zakopanem. Słynąca z pięknej Doliny Kościeliska. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mocarni

Kościelisko,małopolskie

1 561 865 zł65 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż położony w miejscowości Kościelisko. Oferowana nieruchomość ma możliwość dostosowania przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

720 000 zł57 m² 12 552,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowy apartament W kościelisku z widokiem na Tatry. Na sprzedaż klimatyczny, dwupoziomowy apartament położony w Kościelisku. Z lokalu rozpościera się piękny, malowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mocarni

Kościelisko,małopolskie

1 470 585 zł62 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

759 000 zł35 m² 21 501,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu unikalny projekt inwestycyjny, osada Górska Kościelisko składający się z kompleksu 12 nowoczesnych domów jednorodzinnych, projektowanych w stylu Podhalańskim. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

800 000 zł71 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 49,46m2, zlokalizowany w kompleksie budynków w cichej i malowniczej częsci Kościeliska. Budynki posiadają charakter regionalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mocarni

Kościelisko,małopolskie

1 439 560 zł62 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w Wyjątkowy Klimat - Apartamenty w Kościelisku z Możliwością Zysku metraż: 62,05 cena:1 439 560 pln możliowść wykończenia pod klucz Termin realizacji: i kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

950 000 zł48 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Położenie: kościelisko na widokowej działce, w pobliżu Doliny Małej Łąki, bardzo zielona, spokojna okolica. Widok nie zagrożony powstaniem nowych budynków. Struktura Mieszkanie ponad 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

1 075 000 zł62 m² 17 338,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na granicy Zakopanego i Kościeliska, w odległości 300m od dolnej stacji narciarskiej szymoszkowa, 100m od kolejki na Butorowy Wierch powstał zespół trzech ekskluzywnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Budzówka

Kościelisko,małopolskie

1 245 000 zł60 m² 20 578,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowy, wyposażony apartament z widokiem na góry w Kościelisku. Jego powierzchnia, to 60,5m2. Do tego dwa spore tarasy, a także miejsce w garażu i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

1 030 000 zł50 m² 20 436,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż Apartament w Kościelisku na parterze z widokiem na góry. Apartament składa się z dużego salonu z kominkiem i tarasem, oddzielnej sypialni, komunikacji z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sywarne

Kościelisko,małopolskie

1 068 620 zł45 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 060 000 zł107 m² 9 923,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

| w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament w Kościelisku, położony na drugim piętrze i poddaszu apartamentowca z 2014 roku. Powierzchnia użytkowa lokalu 106,82 m2. Na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rysulówka

Kościelisko,małopolskie

997 000 zł50 m² 19 940 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament o powierzchni 50 m2 znajdujący się w malowniczej miejscowości - Kościelisko. Okolica nieruchomości to głównie zapierające dech w piersiach widoki na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

2 059 680 zł74 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Emmerson prezentuje luksusowy apartament o powierzchni 73,56 m kw, położony w malowniczym zakątku w Kościelisku. Do apartamentu przynależy ogródek o powierzchni 107,50 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży 43 metrowy apartament w hotelu Butorowy Residence w Kościelisku przy ul.Nędzy Kubińca 51.Składa się z dużego salonu z biokominkiem, wnęki kuchennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

640 000 zł34 m² 18 658,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Widokowy apartament W kościelisku! Do sprzedania nowoczesny apartament o powierzchni 34,30 m 2 znajdujący się w Kościelisku.Mieszkanie wykonane jest w najlepszym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

640 000 zł32 m² 19 937,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Widokowy apartament W kościelisku! Do sprzedania nowoczesny apartament o powierzchni 32,10 m 2 znajdujący się w Kościelisku.Mieszkanie wykonane jest w najlepszym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dolina Kościeliska

Kościelisko,małopolskie

495 000 zł20 m² 24 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż apartament z aneksem kuchennym i łazienką blisko Doliny Kościeliskiej w Kościelisku. Apartament z widokiem na góry składa się z: - duży ustawny salon - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

360 000 zł22 m² 16 364 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką w Kościelisku. Mieszkanie składa się z: - duży ustawny salon - aneks kuchenny - łazienka z wc i kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Podhalańskich

Kościelisko,małopolskie

749 000 zł46 m² 16 107,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję do sprzedaży stylowy apartament znajdujący się na ul. Strzelców Podhalańskich 34 w Kościelisku (drewniany budynek z roku 2012). Jest to kompleks apartamentów Kościelisko Resort &.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

1 700 440 zł61 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Emmerson prezentuje luksusowy apartament o powierzchni 60,73 m kw, położony w malowniczym zakątku w Kościelisku. Apartament mierzony po podłodze ma 69,37 m kw. Do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

1 638 630 zł61 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Emmerson prezentuje luksusowy apartament o powierzchni 60,73 m kw, położony w malowniczym zakątku w Kościelisku. Powierzchnia mierzona po podłodze 69,76 m kw. Do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

2 133 530 zł74 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Emmerson prezentuje luksusowy apartament o powierzchni 73,57 m kw, położony w malowniczym zakątku w Kościelisku. Do apartamentu przynależy ogródek o powierzchni 66,50 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Małe mieszkanie jednopokojowe w bloku na drugim piętrze. W Kościelisku Mieszkanie posiada balkon z widokiem na góry. czynsz: 1100zł + prąd kontakt:   lub 18 207 07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

849 000 zł49 m² 17 415,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 2-pokojowy W kościelisku Na sprzedaż widokowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,75 m2 położony w Kościelisku. Z lokalu roztacza się malowniczy widok na Tatry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

1 240 000 zł78 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karpielówka Boczna

Kościelisko,małopolskie

1 330 000 zł108 m² 12 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy sprzedaż luksusowego apartamentu położonego w nowopowstałym kompleksie komfortowych apartamentów w Kościelisku w bliskim sąsiedztwie Zakopanego. Do centrum Zakopanego jest.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij