dowolna

Mieszkania Kościelisko – oferty mieszkań w Tatrach

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

790 000 zł25,40 m² 31 102,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal usługowy z funkcją turystyczną - Kościelisko, 1,5 km od Polany Szymoszkowej Na wyłączność biura Chata pod Tatrami, prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Salamandra

Kościelisko,małopolskie

1 458 176 zł61,94 m² 23 541,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie małopolski I śląska biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie apartamenty w kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,40 m² 20 026,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 76 m , położone w malowniczej miejscowości Kościelisko, na skrzyżowaniu ulic Salamandra i Nędzy Kubińca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Kościelisko,małopolskie

995 000 zł53,64 m² 18 549,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy Apartament z Widokiem na Giewont w Kościelisku Oferujemy na sprzedaż lub na wynajem długoterminowy przestronny, dwupoziomowy apartament z widokiem na Giewont, usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mikrokawalerka z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

932 992 zł24,39 m² 38 253,05 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowych apartamentów w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej na malowniczym południowo-wschodnim zboczu Kościeliska.

Szczegóły ogłoszenia

845 700 zł36,77 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję luksusowych apartamentów inwestycyjnych w Kościelisku. Cena netto +23% vat. Możliwości odzyskania podatku vat. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

744 559 zł27 m² 27 576,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 650.00 zł; Budynek: apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: dwa balkony; W pobliżu: restauracje, sklepy, tereny rekreacyjne;.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł75 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu eleganckie mieszkanie, zlokalizowane w budynku apartamentowym z 2011 r. przy ul. Sywarne w Kościelisku.Mieszkanie z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

992 000 zł46,14 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Staszelówka

Kościelisko,małopolskie

1 830 000 zł115 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży umeblowany i wyposażony, apartament znajdujący się w połowie bliźniaka, o powierzchni 93,24 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł39,50 m² 26 582,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament o pow. 39,50 m2 w prestiżowym kompleksie z miejscem parkingowym w cenie. Połączenie wysokiej jakości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

745 000 zł45,43 m² 16 398,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 45,43 m położony na parterze w malowniczej części Kościeliska, z przepięknym widokiem na góry. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Kościelisko,małopolskie

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowy apartament Z widokiem na giewont - kościelisko atrakcyjna cena świetna lokalizacja | garaż podziemny | gotowy do zamieszkania lub wynajmu I 3 od krupówek Zobacz Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,92 m² 16 987,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament Z widokiem na panoramę tatr - kościelisko Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 52,92 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Koscielisko_ 6km od zakopanego Apartament 3-pokojowy, wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i gwarantuje udany pobyt przez cały rok. Z okien widok na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39,14 m² 13 771,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kameralny apartament w Kościelisku - Rysulówka 39,14 m idealny pod wypoczynek i inwestycję Biuro Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54,90 m² 17 304,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kościelisko, ul. Salamandra 3/4 - 54,9 M | balkon widokowy | piwnica | miejsce postojowe ogólnodostępne Są miejsca, które nie potrzebują przesadnych opisów - wystarczy światło, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z kominkiem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

770 000 zł50,27 m² 15 317,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronny dwupokojowy apartament o pow. 50,27 m2 z kominkiem oraz dużym balkonem. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej części Kościeliska, tuż obok tras biegowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Salamandra

Kościelisko,małopolskie

1 548 796 zł65,35 m² 23 700,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł44,80 m² 18 526,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż apartament W kościelisku Z widokiem na tatry - idealna inwestycja pod wynajem Lokalizacja: kościelisko, woj. małopolskie - 6,5 km do Krupówek Powierzchnia : 44,8 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł21,17 m² 22 668,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł55,85 m² 13 607,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament W kościelisku - przy dolinie kościeliskiej | 2 sypialnie | dwa balkony | idealny pod inwestycję Zatrzymaj się na chwilę. Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł23,62 m² 21 164,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż apartament usytuowany w malowniczej miejscowości Kościelisko, przy ul. Strzelców Podhalańskich 42. Rynek wtórny, budynek oddany do użytku w 2013 roku. Ten niezamieszkany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 241 000 zł85 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu eleganckie mieszkanie, zlokalizowane w budynku apartamentowym z 2011 r. przy ul. Sywarne w Kościelisku.Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Kościelisko,małopolskie

1 599 000 zł83,67 m² 19 110,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament Kościelisko z własną strefą spa! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 84m2 zlokalizowany przy ul. Nędzy-Kubińca w Kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

699 000 zł44,80 m² 15 602,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament W kościelisku przy dolinie kościeliskiej | balkon | idealny pod inwestycję Wyobraź sobie poranek z widokiem na łąkę, w otoczeniu ciszy i świeżego, górskiego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 625 000 zł91 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kościelisko, pow. tatrzański do sprzedaży luksusowy, kompletnie umeblowany i wyposażony apartament o całkowitej powierzchni użytkowej 87,24 m2 , położony w kompleksie Biathlon Park-.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł22,75 m² 35 164,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Zakopanego - na Polanie Pająkówka, na zboczu Gubałówki.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł32,99 m² 30 281,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament Z dużym tarasem Taras 20 m | Funkcjonalny układ | Idealny pod wynajem | Kameralna inwestycja | Blisko natury ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z częścią wypoczynkową, *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 560 zł35,48 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest piekny 2-pokojowy apartament wakacyjny z przynależnym tarasem. Nieruchomość o powierzchni 35 m2 cechuje duże przeszklenia oraz niezagrożony widok na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

990 640 zł35,30 m² 28 063,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kościelisko. Inwestycja łączy luksus, przemyślane i ekologiczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kościelisko,małopolskie

699 000 zł40,30 m² 17 344,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o pow. po podłodze ok. 40,3 m2 (użytkowej 24,67 m2) z dużym balkonem. Lokal zlokalizowany na Karpielówce w Kościelisku, w malowniczym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

940 000 zł60,03 m² 15 658,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gotowy apartament inwestycyjny z widokiem na Tatry, garażem i udokumentowanym najmem. Biuro Perfect Nieruchomości prezentuje na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 099 000 zł56,06 m² 19 604 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament W kościelisku Z dużym tarasem W ładnej okolicy Najważniejsze cechy nieruchomości: duży taras z widokiem na góry: idealne miejsce do relaksu i podziwiania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament z rynku pierwotnego w kameralnym kompleksie położonym w spokojnej, zielonej części Kościeliska, z widokiem na Tatry i Giewont. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy dwupoziomowy apartament o pow. 40 m2 z balkonem. Nieruchomość położona jest w ekskluzywnym kompleksie z dostępem do strefy spa&wellness, restauracji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł60 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w jednej z najbardziej prestiżowych i widokowych lokalizacji Zakopanego - Polanie Pająkówka na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł78,80 m² 17 753,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronny apartament o pow. 78,8 m2 z kominkiem, zlokalizowany wśród zapierających dech widoków górskiego krajobrazu, w sąsiedztwie wejścia do Doliny Kościeliskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł75 m² 22 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż | apartament 3-sypialniany z tarasem - gotowy do zamieszkania lub wynajmu| Przedstawiamy bardzo ciekawą inwestycję, apartament w domu - dwu lokalowych - Komfortowy, całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 zł44 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o metrażu 44 m , położone przy ul. Nędzy-Kubińca w Kościelisku. To atrakcyjna lokalizacja z wygodnym dojazdem do Zakopanego oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij