dowolna

Nieruchomości Kościelisko - Oferty sprzedaży nieruchomości

146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

146 ogłoszeń

3 900 000 zł4 289 m² 909,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, widokowa działka na zboczu masywu Gubałówki o łącznej powierzchni ok. 4300 m2. Okazja inwestycyjna. Nowa, atrakcyjna cena. Dwie działki połączone ze sobą. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54,90 m² 17 304,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kościelisko, ul. Salamandra 3/4 - 54,9 M | balkon widokowy | piwnica | miejsce postojowe ogólnodostępne Są miejsca, które nie potrzebują przesadnych opisów - wystarczy światło, widok.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł25,40 m² 31 102,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal usługowy z funkcją turystyczną - Kościelisko, 1,5 km od Polany Szymoszkowej Na wyłączność biura Chata pod Tatrami, prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,40 m² 20 026,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 76 m , położone w malowniczej miejscowości Kościelisko, na skrzyżowaniu ulic Salamandra i Nędzy Kubińca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 799 000 zł154,62 m² 11 634,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:613 m²

Dom W górach | kościelisko | widok na tatry I giewont | staszelowka Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu zakopiańskim, położony w jednej z najbardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł285 m² 17 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z Bala 285m2 z pięknym widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: w otoczeniu domów i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów zielonych na relax.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 900 m² 1 573,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Giewont 1900m2 w Centrum Kościeliska. Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę 4 domów O powierzchni użytkowej 100m2 każdy ( 400m2 ) Ofercie posiadamy inne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł32,99 m² 30 281,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament Z dużym tarasem Taras 20 m | Funkcjonalny układ | Idealny pod wynajem | Kameralna inwestycja | Blisko natury ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z częścią wypoczynkową, *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł27,20 m² 22 426,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 000 zł37,80 m² 23 042,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł55 m² 28 070 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Victoria Estate prezentuje apartament w stylu górskim w Zakopanem. Apartament położny w najbardziej malowniczej części Kościeliska, zaledwie kilka minut do centrum Zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł45,43 m² 20 911,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament z panoramicznym widokiem na Tatry | Kościelisko, ul. Królewska | balkon | garaż | gotowy najem Tatry nie są tu widokiem - są częścią codzienności. Ten apartament w Kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł110 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

W odległości około 1 km realizowana jest prestiżowa inwestycja bachleda termy kasprowy - nowoczesny kompleks termalno-rekreacyjny O wartości ok. 385mln zł, który po zakończeniu stanie się jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 950 000 zł108 m² 45 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem ostatni dostępny lokal w Kościelisku To wyjątkowa okazja w sprzedaży pozostał już tylko jeden, ostatni apartament o powierzchni 108.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł910 m² 1 647,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki z domem w urokliwym Kościelisku, położoną w spokojnej okolicy przy ulicy Karpielówka, z widokiem na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł713 m² 14 025,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 477 m²

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 713 m2, wybudowana w całości bez użycia gwoździ. To miejsce, którego dziś nie da się już zbudować w Kościelisku - zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł60 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w jednej z najbardziej prestiżowych i widokowych lokalizacji Zakopanego - Polanie Pająkówka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 290 000 zł500 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowy pensjonat w sercu Kościeliska - inwestycja z duszą i potencjałem Marzysz o własnym pensjonacie w Tatrach, gdzie nowoczesność spotyka się z góralskim klimatem?.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł83,67 m² 19 110,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament Kościelisko z własną strefą spa! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 84m2 zlokalizowany przy ul. Nędzy-Kubińca w Kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 840 zł46,28 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 46,28 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 800 zł29,70 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego Poznaj inwestycję przy ul. Sobiczkowej kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na Tatry, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,15 m² 15 321,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękny, w pełni umeblowany i wyposażony apartament o łącznej powierzchni 52 m , położony w samym sercu Kościeliska. Z balkonu rozpościera się zachwycający.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł846 m² 1 773,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentowć Państwu na sprzedaż malowniczą działkę w górskiej miejscowości Kościelisko - gotową do natychmiastowej inwestycji. Typ działki jako budowlna-łąki-siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karpielówka

Kościelisko,małopolskie

4 350 000 zł480 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom 480 metrów z garażem. 15 pokoi z balkonami i łazienkami,widok na Giewont.Działka słoneczna z basenem,otoczona strumykiem .Brak sąsiedztwa.Na posesji altana, grill,ogród ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

2 420 000 zł1 750 m² 1 382,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa w sercu Kościeliska - 1700 m marzeń pod Tatrami! Biuro Chata pod Tatrami prezentuje wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1700 m , położoną w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

670 450 zł30 m² 22 574,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego budynek W kwietniu 2026 odebrany przez pinb ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 650 000 zł88 m² 18 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wspaniały, widokowy apartament - dwupoziomowy w Kościelisku. Świetna lokalizacja : blisko Dolina Kościeliska, dolina Chochołowska, witów- ski, narciarskie trasy biegowe, termy chochołowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Kościelisko,małopolskie

7 770 000 zł460 m² 16 891,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 097 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość o charakterze mieszkalno-pensjonatowym, położona w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji na Podhalu na granicy Zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Salamandra

Kościelisko,małopolskie

425 000 zł25 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 25m2 Kościelisko | widok na Tatry | miejsce postojowe + duża piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,2 m , zlokalizowane w Kościelisku przy ul. Salamandra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 458 175 zł62 m² 23 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:104 m²

Okazja - 3 apartamenty - Kościelisko! Powierzchnia: 61,94 m Dodatkowo: 2 miejsca postojowe + prywatny teren zielony 75,90 m Opis nieruchomości Apartament w Kościelisku z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

2 500 000 zł74 m² 33 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Willa Prędówka to kameralna, ale prestiżowa inwestycja w Kościelisku, zaprojektowana tak, aby w pełni oddać klimat Podhala, a jednocześnie zapewnić mieszkańcom standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 949 000 zł250 m² 7 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:613 m²

Powierzchnia gruntu : 613 m2 Powierzchnia użytkowa : ok. 240 m2 Powierzchnia całkowita: 280 m2 Cena: 1 949 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kościelisko,małopolskie

1 458 176 zł62 m² 23 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie małopolski I śląska biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie apartamenty w kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kościelisko,małopolskie

1 548 796 zł65 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kościelisko,małopolskie

720 000 zł59 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej części Kościeliska. Lokalizacja Kościelisko to przepiękna podhalańska wieś, która graniczy z Zakopanem oraz Tatrzańskim Parkiem Narodowym, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard

Kościelisko,małopolskie

627 300 zł23 m² 27 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce pod inwestycję pod kątem najmu krótkoterminowego, a także do własnych celów wypoczynkowych. W skład lokalu o pow. 26, 13 m2 wchodzą: - łazienka - przedsionek - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kościelisko,małopolskie

475 000 zł27 m² 17 285,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! Dwupokojowy apartament w sąsiedztwie Doliny Kościeliska. Lokalizacja Kościelisko to miejscowość położona w okolicach Zakopanego która zachwyca swoim urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

2 450 000 zł223 m² 10 986,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Dom 223m2 z działką 1120m2 i Pięknym widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: w otoczeniu domów restauracji i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

2 150 000 zł1 680 m² 1 279,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Pięknym Widokiem na góry/giewont Kościelisko. Lokalizacja: w otoczeniu domów restauracji i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów zielonych na relax.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kościelisko,małopolskie

1 458 176 zł62 m² 23 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kościelisko,małopolskie

1 458 176 zł62 m² 23 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026