dowolna

Domy przy lesie Kościelisko - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Budzówka

Kościelisko,małopolskie

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:792 m²

Budynek funkcjonuje jako pensjonat/wynajem pokoi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 290 000 zł235 m² 5 489,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedania przytulny, trzykondygnacyjny, drewniany dom w Zakopanem - Kościelisku ze wspaniałym widokiem na Tatry. Dom wolnostojący o powierzchni 235 m2 (rok budowy 2003) z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

3 400 000 zł800 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania Nieruchomości Kościelisko Nieruchomość w Kościelisku, położona przy głównej ulicy Nędzy Kubińca. Powierzchnia działki 12,5 a. Na działce znajdują sie dwa budynki. Jeden to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

750 000 zł380 m² 1 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:600 m²

Powierzchnia działki: 600 m2 Powierzchnia: 380 m2 Lokalizacja: kościelisko drewniano-murowany dom w Kościelisku, powierzchnia budynku: 380 m2, powierzchnia działki: 600 m2, rok budowy: 2001-2010,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sobiczkowa Bór

Kościelisko,małopolskie

2 700 000 zł450 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:723 m²

Sprzedam w pełni wyposażony oraz świetnie prosperujący Pensjonat położony w najpiękniejszej części Podhala. W pensjonacie znajduje się 7 pokoi i możemy przyjąć ok 20os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sobiczkowa Bór

Kościelisko,małopolskie

2 700 000 zł400 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Luksusowy dom do sprzedaży w Kościelisku 300m od Polany Szymoszkowej oraz 600m od Sanktuarium w pobliżu znajdują się także inne wyciągi narciarskie.Willa funkcjonuje jako świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sobiczkowa Bór

Kościelisko,małopolskie

4 000 000 zł400 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:760 m²

Luksusowy dom do sprzedaży w Kościelisku 300m od Polany Szymoszkowej oraz 800m od Sanktuarium w pobliżu znajdują się także inne wyciągi narciarskie.Willa funkcjonuje jako pensjonat zajmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nędzy Kubińca

Kościelisko,małopolskie

1 499 000 zł280 m² 5 353,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący