Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Kościelisko - Oferty wynajmu domów w Tatrach

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

9 000 zł141 m² 63,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o pow. 145 m położony na działce o pow. 4 ar na strzeżonym osiedlu Parkowe Wzgórze. Inwestycja Parkowe Wzgórze to wyjątkowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł180 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

001dw N Sącz os. Kochanowskiego, dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem, pow. całkowita 180 m2, działka 3,26 ar, garaż. Cena: 3300 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Węgierska Górka

Węgierska Górka,śląskie

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa, wyjątkowa oferta wynajmu nieruchomości w sercu Węgierskiej Górki - dostępna od zaraz! Zamieszkaj w nowoczesnym, eleganckim i energooszczędnym domu jednorodzinnym, usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Łętowe

Łętowe(Kościelisko + 45 km)

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ten wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 120 m czeka właśnie na Ciebie. Położony w Łętowem przy głównej drodze, z łatwym dojazdem i przepięknym widokiem na góry,.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł161 m² 80,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Pragniemy zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy dom o powierzchni 161m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Ochojno, przy ul. Kamieniec - tuż przy granicy z Krakowem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

9 500 zł800 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Kompleks pensjonatowy o powierzchni 800m2 (16 pokoi z łazienkami na działce 1250 m2. Na terenie obiektu znajduje się sauna i fitness, restauracja, drink bar, parking, grill, plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gronków

Gronków(Kościelisko + 22 km)

2 000 zł150 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny, wolnostojący do wynajęcia. Miejscowość Gronków obok Nowego Targu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 150 m2. Do dyspozycji najemcy podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poronin

Poronin(Kościelisko + 10 km)

3 000 zł146 m² 20,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

DO wynajęcia 1/2 bliźniaka o powierzchni 146 m 2 , położonego na działce o powierzchni 250 m 2 w Poroninie! Dom składa się z:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zakopane

Zakopane(Kościelisko + 5 km)

3 000 zł450 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:800 m²

Odstąpię prosperujący pensjonat na około 30 os. Odstępne 10 000 zł. Możliwość przejęcia od 1 lutego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ludźmierska

Nowy Targ(Kościelisko + 24 km)

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie dwupokojowe(pokój + salon) z balkonem w całości umeblowane z garażem podziemnym; położone niedaleko centrum, blisko: szkoła, przedszkole, sklepy, restauracje, przystanek mpk,.