Apartament Kościelisko

Kościelisko, małopolskie

  • 1 016 800 zł
  • 49,60 m²
  • 20 500 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Sitarz

Skontaktuj się

Apartament Kościelisko

Kościelisko, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 016 800 zł

49,60 m²

20 500 zł/m²

Apartament Kościelisko

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 016 800 zł 49,60 m² 20 500 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 016 800 zł (20 500 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Kościelisko)
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 49,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Media: ogrzewanie: inne
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż Apartament Inwestycyjny w Kościelisku.

Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku.

W skład apartamentu o powierzchni 49,60 m² wchodzą:

- przedsionek
- łazienka
- otwarta kuchnia połączona z salonem z wyjściem do ogródka
- wygodna sypialnia z wyjściem do ogródka
- ogródek o powierzchni 32,20 m²

A to wszystko w otoczeniu natury, w sercu łąk i lasów. (...)

Agent

Edyta Sitarz

519 724...

519 724 546

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

519 724...

519 724 546

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.