dowolna

Nieruchomości Kościelisko - Oferty sprzedaży nieruchomości

146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

146 ogłoszeń

1 625 000 zł91 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kościelisko, pow. tatrzański do sprzedaży luksusowy, kompletnie umeblowany i wyposażony apartament o całkowitej powierzchni użytkowej 87,24 m2 , położony w kompleksie Biathlon Park-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament z rynku pierwotnego w kameralnym kompleksie położonym w spokojnej, zielonej części Kościeliska, z widokiem na Tatry i Giewont. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59,23 m² 13 489,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Kościelisku - do własnej aranżacji lokalizacja Zakopane i Kościelisko stanowią wyjątkowe miejsce, powszechnie określane mianem stolicy Tatr, czy zimowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 426 920 zł62,04 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż widokowy Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. W skład apartamentu o powierzchni 62,04.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 650 000 zł240 m² 11 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam na sprzedaż dom w zaciszu Kościeliska dom zbudowany z bala (drewno) poziom zero murowany i obłożony kamieniem łupanym - tu znajduje się kotłownia - ekogroszek, łazienka oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł320 m² 15 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Wyjątkowa okazja! Dwa domy z widokiem na Tatry - inwestycja i komfort w jednym miejscu | Kościelisko Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje unikalną ofertę sprzedaży dwóch całorocznych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł88,47 m² 16 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania piętro domu z garażem i piwnicą. Wspaniały, widok na panoramę tatr. Świetna lokalizacja : blisko Dolina Kościeliska, dolina Chochołowska, witów- ski, narciarskie trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 320 zł22 m² 17 560 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Lokal uzytkowy ( plus 23% vat) Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł21,17 m² 22 668,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł225 m² 9 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Widok, który zachwyca przez cały dzień, sprawia, że poranki w tym domu są wyjątkowe. Wnętrza oferują przestrzeń dla każdego członka rodziny, a inwestor może przearanżować dom na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł200 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Witam Do sprzedania piękny modrzewiowy dom z osobnym garażem w Kościelisku. Dom znajduje się z dala od ulicy co gwarantuje ciszę i spokój. Wokół domu znajduje się ogród oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł56,06 m² 19 604 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament W kościelisku Z dużym tarasem W ładnej okolicy Najważniejsze cechy nieruchomości: duży taras z widokiem na góry: idealne miejsce do relaksu i podziwiania.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł235 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:317 m²

Na sprzedaż dom o pow. 235 m2 położony w urokliwej części Kościeliska. Istnieje możliwość wyodrębnienia siedmiu niezależnych apartamentów oraz powierzchni pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł4 494 m² 1 777,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w Kościelisku Rysulówka Mamy przyjemność zaprezentować unikalną działkę budowlaną o powierzchni 4494 m , połoz oną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 458 176 zł61,94 m² 23 541,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie małopolski I śląska biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie apartamenty w kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 016 800 zł49,60 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. W skład apartamentu o powierzchni 49,60 m wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł1 305 m² 1 118,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z pięknym widokiem położona w Kościelisku - Chotarz-Bór miejscowości niedaleko Zakopanego, słynącej z atrakcyjnych turystycznie miejsc i niezapomnianych widoków gór.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł49,75 m² 19 477,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowy w pełni wyposażony apartament w cichej i spokojnej części Kościeliska. Lokalizacja Kościelisko to miejscowość położona w okolicach Zakopanego która zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł600 m² 1 483,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod dom blisko Zakopanego? Marzysz o ciszy, przestrzeni i naturze w zasięgu ręki? Mamy coś idealnego właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy dwupoziomowy apartament o pow. 40 m2 z balkonem. Nieruchomość położona jest w ekskluzywnym kompleksie z dostępem do strefy spa&wellness, restauracji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł23,62 m² 21 164,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż apartament usytuowany w malowniczej miejscowości Kościelisko, przy ul. Strzelców Podhalańskich 42. Rynek wtórny, budynek oddany do użytku w 2013 roku. Ten niezamieszkany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł685 m² 1 605,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Giewont 685m2 kościelisko/zakopane Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę domu 185m2 Ofercie posiadamy inne działki inwestycyjne oraz zabudowane z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł75 m² 22 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż | apartament 3-sypialniany z tarasem - gotowy do zamieszkania lub wynajmu| Przedstawiamy bardzo ciekawą inwestycję, apartament w domu - dwu lokalowych - Komfortowy, całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł2 142 m² 1 493,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prestiż | widok | projekt | pająkówka - unikatowa działka budowlana W kościelisku nieruchomość: przedstawiamy absolutny unikat na mapie Podhala - wyjątkową działkę budowlaną położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł2 074 m² 1 687,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Chata pod Tatrami oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z prawomocnym pozwoleniem na budowę trzech domów wolnostojących - jednego domu większego oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 241 000 zł85 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu eleganckie mieszkanie, zlokalizowane w budynku apartamentowym z 2011 r. przy ul. Sywarne w Kościelisku.Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł44,80 m² 19 196,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż apartament W kościelisku Z widokiem na tatry - idealna inwestycja pod wynajem Lokalizacja: kościelisko, woj. małopolskie - 6,5 km do Krupówek Powierzchnia : 44,8 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł2 253 m² 1 154,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość widokowa | Kościelisko Pitoniówka Wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 2 253 m , położona w prywatnej i niezwykle malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł75 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu eleganckie mieszkanie, zlokalizowane w budynku apartamentowym z 2011 r. przy ul. Sywarne w Kościelisku.Mieszkanie z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję luksusowych apartamentów inwestycyjnych w Kościelisku. Cena netto +23% vat. Możliwości odzyskania podatku vat. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł115 m² 15 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:386 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży umeblowany i wyposażony, apartament (połowa bliźniaka) o powierzchni 93,24 mkw (115,25 mkw liczone po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 640 zł35,30 m² 28 063,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kościelisko. Inwestycja łączy luksus, przemyślane i ekologiczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł485 m² 9 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:854 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Kościelisku - inwestycja z potencjałem, sprzedaż na wyłączność Biuro nieruchomości Chata pod Tatrami oferuje na sprzedaż atrakcyjny budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł280 m² 14 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z Bala 280m2 z pompą ciepła z Pięknym widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: w otoczeniu domów i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł4 000 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję wyjątkową działkę do sprzedaży, która z pewnością przyciągnie inwestorów poszukujących malowniczej przestrzeni z potencjałem. Poniżej przedstawiam szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł64,70 m² 22 411,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament widok na tatry gotowy produkt inwestycyjny Kościelisko, ul. Karpielówka 54 Powierzchnia: 64,5 m Taras: 17,08 m Rynek wtórny | Apartament inwestycyjny / mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł91,40 m² 19 146,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament w widokiem na Giewont! Przedmiotem sprzedaży jest przestronny apartament położony w drewnianej willi z 2007 roku w Kościelisku, u podnóża majestatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 822 532 zł68,97 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 68,97 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Koscielisko_ 6km od zakopanego Apartament 3-pokojowy, wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i gwarantuje udany pobyt przez cały rok. Z okien widok na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowy apartament Z widokiem na giewont - kościelisko atrakcyjna cena świetna lokalizacja | garaż podziemny | gotowy do zamieszkania lub wynajmu I 3 od krupówek Zobacz Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł49 m² 24 081,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament w Kościelisku Lokal o pow. ok. 48,58 m 2 z widokiem na Tatry. Znakomita inwestycja! Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,58.